Krótka historia

Ochotnicza Straż Pożarna w Obicach powstała w 1928 roku. Założycielem jednostki był kierownik szkoły w Woli Morawickiej, Edward Reguła. Pierwszym naczelnikiem został Stanisław Klimczak. W 1933 roku jednostka została wyposażona w sikawkę ręczną. Przed II wojną światową rozpoczęto budowę drewnianej remizy strażackiej, którą ukończono w czasie wojny...

Czytaj więcej

BulletZaproszenie na zebranie sprawozdawcze

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej z Obic zaprasza wszystkich druhów, druhny, sympatyków oraz wielbicieli pożarnictwa na zebranie sprawozdawcze, które odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 03 marca 2018 roku. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00 w Remizie OSP w Obicach.
Program zebrania:
1. Sprawozdania za rok 2017.
2. Sprawy różne.
3. Spotkanie okolicznościowe.

Artykuł przeczytano: 538 razy

PrzyjacieleZaprzyjaźnione portale