Krótka historia

Ochotnicza Straż Pożarna w Obicach powstała w 1928 roku. Założycielem jednostki był kierownik szkoły w Woli Morawickiej, Edward Reguła. Pierwszym naczelnikiem został Stanisław Klimczak. W 1933 roku jednostka została wyposażona w sikawkę ręczną. Przed II wojną światową rozpoczęto budowę drewnianej remizy strażackiej, którą ukończono w czasie wojny...

Czytaj więcej

BulletWynajem sali

Uwaga!!! Nie ma u Nas wstępnej rezerwacji sali, sala staję się zarezerwowana dopiero w chwili podpisania umowy.

Wynajęcie naszej remizy to pomysł na tanią organizację małego przyjęcia weselnego lub innej imprezy.
Sala na parterze jest przystosowana do w/w uroczystości. Na powierzchni około 100 metrów kwadratowych może przebywać do 80 osób. 
Stoliki o wymiarze 1m x 1m pozwalają niemal na dowolne ich ustawienie. Kominek oraz wystrój wnętrza, zostały zaprojektowane tak, żeby ludzie którzy przebywają w pomieszczeniu mieli poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu.
Przestrzenna kuchnia wraz z pełnym wyposażeniem na 200 osób, zaplecze kuchenne stwarzają bardzo dobre warunki do przygotowania i przechowania posiłków i przekąsek.
Sala przystosowana jest również do przebywania na niej osób niepełnosprawnych (podjazd dla wózków, ubikacje, brak wąskich korytarzy itd. )


Sala na poddaszu pełni rolę pomieszczenia konferencyjnego. Wyposażona jest w sprzęt do prezentacji multimedialnych i nagłośnienie które zadowoli nawet bardzo wymagających użytkowników.
 

Zapraszam do kontaktu
787-388-396 (gospodarz OSP - Jaworski Krzysztof)

BulletWolne terminy

PrzyjacieleZaprzyjaźnione portale