OSP Obice z awansem na Krajowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

🏆Ochotnicza Straż Pożarna w Obicach drugą siła w województwie i z awansem na Krajowe Zawody Sportowo-Pożarnicze 💪💪💪🏆

👩‍🚒W tym roku nasza jednostka po raz drugi w historii wzięła udział w Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Pożarniczych, które odbyły się na stadionie w Staszowie (Urząd Miasta i Gminy w Staszowie) zajmując 2 miejsce 🥈. Drużyna naszych seniorów zapewniła sobie ten start w tegorocznych zawodach powiatowych (Starostwo Powiatowe w Kielcach), w których zajęła 2 miejsce, uznając wyższość jedynie druhów z Brudzowa.

Strażacy z tej jednostki byli obrońcami tytułu mistrza województwa, co pozwoliło obu jednostkom z naszego powiatu wystartować w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego.

👩‍🚒To największy sukces w sportach pożarniczych w historii Ochotniczej Straży Pożarnej w Obicach. Nie powiedzieliśmy jednak ostatniego słowa, wiemy nad czym trzeba pracować i powalczymy w przyszłości o coś więcej!

👩‍🚒Gratulujemy Seniorskiej reprezentacji Kobiet z OSP Wola Morawicka które zdobyły srebro 🥈 oraz Seniorom z OSP w Brudzowie z którymi będziemy reprezentowali Miasto i Gmina Morawica i Województwo Świętokrzyskie (Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego) na przyszłorocznych Krajowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *