WSPÓLNA PIELGRZYMKA NA JASNĄ GÓRĘ 

🚒🌟 WSPÓLNA PIELGRZYMKA NA JASNĄ GÓRĘ 🌟🚒

Dziś chcielibyśmy podzielić się z Wami niesamowitym przeżyciem, jakim było uczestnictwo naszej jednostki w VIII pielgrzymce na Jasną Górę. To był nie tylko czas duchowego wzrastania, ale również okazja do zacieśnienia więzi z naszymi kolegami strażakami z całej gminy!

Nasz wyjazd został zorganizowany przez Urząd Miasta i Gminy w Morawicy (Miasto i Gmina Morawica) oraz Zarząd Gminny OSP w Morawicy, którzy nam i innym druhom z terenu naszej gminy umożliwili wzięcie udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. W sumie w pielgrzymce wzięło udział 13 druhów z naszej jednostki. I co najważniejsze, nasza jednostka miała zaszczyt wystawić sztandar, który dumnie przedstawiał naszą jednostkę i nasze wartości.

Podróż dla nas rozpoczęła się wczesnym rankiem, gdy wszyscy spotkaliśmy się przed Urzędem Miasta i Gminy w Morawicy. Podczas kilkugodzinnej podróży mieliśmy okazję dzielić się rozmowami, a udział w 8. pielgrzymce na Jasną Górę to nie tylko duchowe wyzwanie, ale także czas, w którym mogliśmy jeszcze bardziej zacieśnić więzi z naszymi kolegami strażakami z terenu naszej gminy.

Dziękujemy jeszcze raz Urzędowi Miasta i Gminy w Morawicy (Miasto i Gmina Morawica) oraz Marian Buras – Burmistrz Miasta i Gminy Morawica za zorganizowanie tego niezapomnianego wyjazdu oraz wszystkim naszym druhom za wspaniałe towarzystwo. 💪❤️🚒

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *