Nowe Legitymacje członkowskie

🚒 Z dumą informujemy, że zakończyliśmy projektowanie legitymacji członkowskich MDP (Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej) przez naszą jednostkę! 🎉Co sądzicie?🤜🤛

Teraz każdy członek MDP OSP OBICE będzie mógł posiadać swoją własną legitymację, która potwierdza jego zaangażowanie i przynależność do naszej wspaniałej drużyny. To nie tylko dokument, ale również odzwierciedlenie naszej pasji, poświęcenia i ducha drużynowego.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom, które przyczyniły się do tego projektu. Wierzymy, że legitymacje będą stanowić dodatkową motywację dla naszych młodych strażaków, zachęcając ich do dalszego rozwoju i zaangażowania w służbę społeczności lokalnej.

👉Celowo w projekcie zostawiliśmy miejsce na spersonalizowanie legitymacji przez dowolną OSP, jeśli jakaś jednostka chciałaby pozyskać od nas legitymacje dla swoich drużyn to je z chęcią przekażemy 🙂

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Z OSP RP

#MDP#OSP#OBICE#MDP#LegitymacjeCzłonkowskie#StrażackaDuma

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *