Odliczanie do Krajowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych!

🔥🚒 Odliczanie do Krajowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych! 🔥🚒

Przypominamy, że nasza jednostka będzie reprezentować naszą gminę Miasto i Gmina Morawica, powiat Powiat Kielecki oraz województwo Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego na Krajowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych!

Nasza drużyna seniorów uzyskała awans zajmując drugie miejsce na wojewódzkich zawodach Sportowo-Pożarniczych, co jest ogromnym osiągnięciem i powodem do dumy. Na zawodach będziemy rywalizowali z jednostką OSP Brudzów co jest ewenementem w skali kraju, gdy 2 jednostki reprezentują jedną gminę na tychże zawodach.

To niezwykłe wydarzenie odbędzie się w Kalwarii Zebrzydowskiej w dniach 24-26 sierpnia 2023 roku. Będzie to okazja, aby nasi zawodnicy rywalizowali na szczeblu krajowym i pokazali swoje umiejętności. Jesteśmy pełni determinacji i gotowości, aby reprezentować naszą jednostkę i zdobyć wspaniałe wyniki na tych prestiżowych zawodach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają i trzymają kciuki za nasz sukces. Czekamy z niecierpliwością na te wspaniałe zawody, na których spotkamy się z najlepszymi strażakami z całej Polski.

Trzymajcie kciuki za naszą drużynę OSP Obice i odliczajcie czas do zawodów razem z nami! 💪🔥🚒

#OSPObice#Strażacy#ZawodySportowoPożarnicze#KrajoweZawody#Duma#Rywalizacja#WspierajmyNasząJednostkę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *