OSP Obice najlepsi w Strażackim Turnieju Piłkarskim o Puchar Burmistrza

Nasza drużyna zajęła 🥇 miejsce w Mikołajkowym Turnieju OSP o Puchar Marian Buras – Burmistrz Miasta i Gminy Morawica w piłce nożnej halowej. Zawody odbyły się 11 grudnia na hali sportowej w Bilczy Koral Sport i Rekreacja Sp. z o.o. Wzięło w nich udział 9 jednostek z terenu naszej gminy, które zostały podzielone na 3 grupy.

Naszej OSP los przydzielił w zmaganiach grupowych Ochotnicza Straż Pożarna w Bilczy i Osp Zbrza. Pewnie wygraliśmy oba spotkania i z pierwszego miejsca awansowaliśmy do ćwierćfinału, w którym ponownie podejmowaliśmy Osp Zbrza. Wygrywając mecz ćwierćfinałowy uzyskaliśmy kwalifikację do półfinału gdzie czekała na nas Ochotnicza Straż Pożarna w Brzezinach , mecz zgodnie z naszymi oczekiwaniami przebiegł po naszej myśli i zameldowaliśmy się w finale.

Tam przyszło nam zmierzyć się z Ochotnicza Straż Pożarna w Chałupkach, z którą wygrywając zapewniliśmy sobie kolejny tytuł mistrza Mikołajkowego Turnieju OSP, odbierając go broniącym tytułu poprzednim mistrzom Ochotnicza Straż Pożarna KSRG Morawica z roku 2021.

Dziękujemy organizatorom Miasto i Gmina Morawica za świetne przygotowanie turnieju oraz wszystkim drużynom za udział w zawodach, miłą atmosferę i wspólnie spędzony czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *